Home
KVIETIMAS Į JAUNIMO EISENĄ „LIETUVOS VALSTYBĖS KELIU“
Parašė Administratorius   

Lietuvos valstybes keliu-1

vilnius.lt nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su Lituanistų sambūriu ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacija kviečia Vilniaus ir Lietuvos mokyklų bendruomenes paminėti Vasario 16-ąją ir mūsų Valstybės atkūrimo šimtmetį šventine jaunimo eisena. 

 

 

Dėkojame visiems, dalyvavusiems šioje tradicinėje eisenoje ankstesniais metais. Nuoširdžiai kviečiame visus į šių metų šventinę eiseną „Lietuvos valstybės keliu“.

Susirinkime Vasario 16-ąją, 10 val. į Vilniaus Katedros aikštę su trispalvėmis ir savo mokyklų vėliavomis, su būgnais ir kitais mušamaisiais – kad eiti būtų smagu.

Iš senosios Lietuvos valstybės centro – iš Šventaragio slėnio, nuo Valdovų rūmų ir Katedros, kurioje ilsisi Vytautas Didysis ir Lietuvos globėjas Šv. Kazimieras – eisime kartu pro Signatarų namus, Didžiojo Vilniaus seimo rūmus, Aušros Vartus į Rasų kapines, prie daktaro Jono Basanavičiaus kapo, prie už Tėvynės laisvę žuvusių savanorių kapų. Eisime keliu, jungiančiu mus su Lietuvos valstybe ir jos kūrėjais.

Skaityti daugiau...
 
KVIETIMAS MOKYTOJAMS PAMINĖTI SAUSIO 25-ĄJĄ
Parašė Administratorius   

 

sausio 25

Rekomendacijas pamokai galite atisiųsti paspaudę šią nuorodą.

 
SKELBIAMI LIETUVOS ISTORIJOS ŽINOVO 2018 NUOSTATAI
Parašė Administratorius   
LIZ logo 2016 02 17 Mobile

Su Lietuvos istorijos žinovo 2018 nuostatais galite susipažinti ČIA.

 

 

 
RESPUBLIKINĖ 8 – 12 KLASIŲ MOKINIŲ ISTORIJOS KONFERENCIJA „MANO LIETUVOS ŠIMTMETIS: NUO SAVIVALDOS IKI KASDIENIO GYVENIMO“
Parašė Administratorius   

 

kvietimas konferencija

Fotografijos aut. Laura Prascevičiūtė, 2016

Moksleivi,

Lietuvos istorija Tau daugiau nei datos? Esi žingeidus, nebijai kelti aktualių Lietuvos istorijos problemų ir dalintis savo mintimis su kitais? Esi patriotiškas ir neabejingas istorijai? Tuomet ši konferencija kaip tik Tau!

Pasirink aktualią šimtmečio Lietuvos istorijos temą, susijusią su savivaldos kūrimo klausimais,  asmenybėmis, politika, kasdienybe ir pan. Paruošk įdomų pranešimą ir pristatyk jį Šiauliuose vyksiančioje Respublikinėje 8 – 12 klasių mokinių istorijos konferencijoje.

Registracijos anketą rasite ČIA.

Nepamiršk atsiųsti anketos registracijai šiuo elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Konkurso nuostatai.

 

 
ISTORIJOS MOKYTOJŲ KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO KURSAI „Į MOKINĮ ORIENTUOTAS ISTORIJOS MOKYMAS: UGDYMO TOBULINIMO ATVEJAI“
Parašė Administratorius   

Vilniaus universiteto (VU) Pedagogikos centras kviečia progimnazijų ir gimnazijų istorijos mokytojus į istorijos mokytojų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Į mokinį orientuotas istorijos mokymas: ugdymo tobulinimo atvejai".

Pristatant aktualiausius istorijos tyrimus daugiausia dėmesio bus kreipiama į netradicines, jautrias, trūkstamas temas ir naujus šaltinius. Kursuose taip pat bus pateiktos naujos istorinės medžiagos panaudojimo pamokose rekomendacijos, patarimai ir sąlygos, kaip patiems sukurti savo metodiką ir ją pritaikyti praktikoje.

Kursus ves VU Istorijos fakulteto dėstytojai.

Kursai vyks 2018 m. vasario 10, 24 ir kovo 10 dienomis VU Istorijos fakultete.

Kursų apimtis – 26 val. Kursų kaina – 70 eurų.

Kursų dalyviams bus įteikti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Būtina išankstinė registracija internetu iki 2018 m. vasario 5 d.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 7 iš 41

logo 2020 mazas failas

ATASKAITA MOKYKLOMS

KONKURSO PARTNERIAI
LR Seimas
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
LII
LIMA siuntimui
VU IF
Delfi RGB-new-page-001
LNB logo
Valdovu rumai
juodas logo GoHisto

Prisijungę

Mes turime 16 svečius online