KONKURSO „LIETUVOS ISTORIJOS ŽINOVAS“ ORGANIZACINIS KOMITETAS
Parašė Administratorius   

Organizacinio komiteto pirmininkė

Žaneta Vaškevičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai +370 671 909 53

 

Viešųjų ryšių atstovas

Robertas Ramanauskas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , +370 688 233 03


Mokyklų koordinatorės:

Asta Lukšienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , +370 684 645 00

Jurgita Širvaitienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Užsienio lietuvių bendruomenių koordinatorė
Violeta Kriščiūnienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , +370 686 343 59

 

Daugiafunkcinių centrų koordinatoriai:

Odeta Jonykienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , +370 685 002 61

Šarūnas Vitkus Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Vidas Gečionis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Socialinės medijos ir IT sprendimai:

Simas Jaskutėlis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 
SVEIKINAME RAŠINIŲ KONKURSO „LIETUVOS POLICIJA“ NUGALĖTOJĄ
Parašė Administratorius   

100 3215

Lietuvos policijos veteranų asociacijos ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos organizuotą rašinių konkursą Lietuvos policija laimėjo Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos trečiokė Guoda Strelčiūnaitė (istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė).

Realia istorine medžiaga paremtas publicistinio stiliaus rašinys, kuriame išnagrinėtas nepriklausomos Lietuvos policininko pilietiškumas, atliekant tarnybinę pareigą 1991 m., įvertintas I laipsnio diplomu, padėka ir dovanomis.

Į renginį Antano Smetonos gimnazijoje, skirtą valstybės gimtadieniui, apdovanoti nugalėtojos ir jos mokytojos atvyko garbingi svečiai: Lietuvos policijos pirmasis generalinis komisaras Petras Liubertas, veteranų asociacijos valdybos pirmininkas, atsargos vyriausias komisaras V. Navickas, atsargos vyriausias komisaras L. Vasiliauskas, LPVA Ukmergės filialo policijos veteranai, LIMA atstovas R. Navickas ir k t.

 

Tokie rašiniai skatina mylėti Tėvynę ir jos žmones, dėkodama kalbėjo istorijos mokytoja D. Sinkevičienė.

 
MOKSLEIVIŲ RAŠINIŲ KONKURSAS „NUO KO REIKIA GINTI LIETUVOS ISTORIJĄ?“
Parašė Administratorius   
Rasiniu konkurso plakatas-
 
Minėdamas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, jaunimo sambūris „Pro Patria“ šiemet moksleivius kviečia apsvarstyti istorijos svarbą valstybės nepriklausomybės išsaugojimui ir atsakyti į klausimą: „Nuo ko reikia ginti Lietuvos istoriją?“.
 
Daugelis tyrimų atskleidė aiškų ryšį tarp valstybės istorijos mokėjimo ir pasididžiavimo Lietuva, pasiryžimo ją ginti, joje gyventi, noro, kad čia gyventų ir kurtų vaikai bei anūkai. Mažai kas ginčijasi, kad savo valstybės istoriją reikia mokėti, tačiau šiandien ji neretai skęsta ginčuose dėl to, kaip turime vertinti savo praeitį, kokią ją prisiminti. 
 
Vis dažniau iš istorijos mokslo reikalaujama „vertybinio neutralumo“. Tačiau tikrovėje jis niekada neišvengia vertybių tiek atrenkant svarbius ir nesvarbius istorijos faktus, tiek ir formuojant jų vertinimus. Visa tai priklauso daugiausiai nuo to, kieno – savo valstybės ar svetimomis – akimis žvelgiame į Lietuvos istoriją. 
Skaityti daugiau...
 
SVEIKINAME SU VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA
Parašė Administratorius   
vasario-16-oji-

Vasario 16-oji gaivina tautos atmintį, primena skaudžiausius ir svarbiausius valstybės istorijos epizodus: gyvenimą laisvoje valstybėje, okupacijas, pasipriešinimus, trėmimus, partizanų ryžtą 1949 m. vasario 16-ają gaivinti merdinčią valstybę ir 1990 m. kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą.

Ši data dabartį jungia su praeitimi, kad žmonės saugotų ir puoselėtų laisvės viltį.

Ji visiems: ir gyvenantiems Lietuvoje, ir atsidūrusiems toli nuo gimtųjų namų, nuolat primena – lietuviais esame mes gimę!

Su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena, mieli Kolegos!

Gražios Jums šventės!

Nuoširdžiai, LIMA tarybos vardu Žaneta Vaškevičienė

 
VASARIO 16-OSIOS JAUNIMO EISENA „LIETUVOS VALSTYBĖS KELIU“
Parašė Administratorius   

Lietuvos valstybes keliu-1Vilnius.lt nuotr.

2017 m. vasario 16 d., 10 val. Vilniaus Katedros aikštėje su trispalvėmis ir savo mokyklų vėliavomis, su būgnais ir kitais mušamaisiais kviečiamos Vilniaus ir Lietuvos mokyklų bendruomenės paminėti Vasario 16-ąją šventine jaunimo eisena.

Jau antrą kartą Lituanistų sambūrio kartu su Lietuvos istorijos mokytojų asociacija ir Vilniaus miesto savivaldybe organizuojama eisena iš senosios Lietuvos valstybės centro – Šventaragio slėnio, nuo Valdovų rūmų ir Katedros, kurioje ilsisi Vytautas Didysis ir Lietuvos globėjas Šv. Kazimieras – pajudės kartu pro Signatarų namus, Didžiojo Vilniaus seimo rūmus, Aušros Vartus į Rasų kapines, prie daktaro Jono Basanavičiaus kapo.

Šiemet dalyviai praeis ir pro dviejų Vilniui bei Lietuvai nusipelniusių asmenybių – poeto Kazio Bradūno ir pirmojo knygų spausdintojo Pranciškaus Skorinos gyventas vietas, bus pagerbtas jų atminimas.

Vasario 16-ajai skirta šventinė jaunimo eisena sujungs mus su Lietuvos valstybe ir jos kūrėjais.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 6 iš 32

2017 logo
 
KONKURSO PARTNERIAI
LR Seimas
SMM
LII
LIMA siuntimui
LEU
VU IF 
LPA logo 1
Delfi RGB-new-page-001
 LNB logo
 Valdovu rumai
 vusa.RGB
LEU-SA-logo1
juodas logo GoHisto

Prisijungę

Mes turime 158 svečius online