Home
KREIPIMASIS
Parašė Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos taryba   

     Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos taryba ragina visus mokytojus jungtis į skyrius ir aktyviai dalyvauti asociacijos veikloje. Skyrių kūrimas reikalingas (įkūrimo procedūrą galima rasti LIMA svetainėje istorijosmokytojai.lt , III skyrius), kad būtų galima oficialiai dalyvauti LIMA veikloje. Šiuo metu jau prasmingai  veikia Vilniaus ir Kauno skyriai, telkiasi Alytaus ir kitų miestų bei miestelių istorijos mokytojai.

     Nuolatinė kaita švietime ir istorijos mokslo sparti raida reikalauja daug papildomos veiklos ir brandesnio istorijos supratimo. Todėl būtina susitelkti ir dalintis patirtimi su kolegomis. Tai padėtų užtikrinti kokybišką ir laikmečio dvasią atitinkantį istorijos mokymą.
Narystė asociacijoje kiekvienam istorijos mokytojui suteiks galimybę net tik dalyvauti LIMA organizuojamuose renginiuose ir seminaruose, bet ir gauti metodinę bei dalykinę paramą. Be to, skyriuose galėsite aptarti savo miesto ar rajono problematiką ir atrasti naujų veiklos galimybių. Tik bendromis pastangomis galime pasiekti mums visiems rūpimų tikslų ir užtikrinti istorijos mokytojams keliamų reikalavimų įgyvendinimą. Taip pat kviestume naudotis LIMA internetinės svetainės teikiamomis galimybėmis. 
 
 
 
Konkursas

   „Šventasis Brunonas, dar vadinamas Bonifacu, arkivyskupas ir vienuolis, vienuoliktaisiais savo atsivertimo metais Rusios ir Lietuvos pasienyje pagonių užmuštas su aštuoniolika saviškių, kovo 9 dieną nukeliavo į dangų.”

 

Šiame Vokietijos Kvedlinburgo miesto moterų vienuolyno lotynų kalba rašyto metraščio (Annales aprašančiame 1009 metų kovo 9-osios įvykius, buvo pirmą kartą paminėta Lietuva (Lituae).

   Maloniai Jus kviečiame kovo 9-ąją (o moksleivius ir kitus jauniausius konkurso dalyvius – kovo 8-ąją, penktadienį) kartu su visa Lietuva dalyvauti kasmečiame „Versmės” leidyklos Lietuvos vardo pirmojo rašytinio paminėjimo renginyje – konkurse „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ”. Taip, dalyvaudami konkurse, ir pašlovinkime Kovo 9-ąją – pirmojo Lietuvos paminėjimo dieną – LIETUVOS DIENĄ. Šią dieną – kovo 9-ąją – su meile užrašykime ir paskleiskime po pasaulį žodį LIETUVA – kuo prasmingiau, įspūdingiau, gražiau, naujoviškiau... Savo užrašyto žodžio LIETUVA nuotraukas ar pačius kūrinius kartu su palinkėjimais ir atsiliepimais maloniai prašome atsiųsti mums adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba paprastu paštu – „Versmės” leidyklai, Geležinkelio g. 6, 02100 Vilnius.

   Gražiausių ir prasmingiausių užrašų autoriai, kaip ir kasmet, bus apdovanoti „Versmės” leidyklos bei konkurso partnerių įsteigtais prizais, o visi gauti darbai kartu su šimtais ankstesnių metų konkurso darbų bus skelbiami leidyklos interneto svetainėje www.versmė.lt/LIETUVOSDIENA, taip pat spaudoje.

   Jūsų laiškų ir nuotraukų su įprasmintu užrašu LIETUVA nekantriai lauksime iki kovo 15 dienos.

                                                                                                                   Jūsų „Versmės” leidykla

http://www.versme.lt/pav/LD2013.jpg

„Šventasis Brunonas, dar vadinamas Bonifacu, arkivyskupas ir vienuolis, vienuoliktaisiais

savo atsivertimo metais Rusios ir Lietuvos pasienyje pagonių užmuštas su aštuoniolika saviškių,

kovo 9 dieną nukeliavo į dangų.”

Šiame Vokietijos Kvedlinburgo miesto moterų vienuolyno lotynų kalba rašyto metraščio (Annales 

aprašančiame 1009 metų kovo 9-osios įvykius, buvo pirmą kartą paminėta Lietuva (Lituae).

Maloniai Jus kviečiame kovo 9-ąją (o moksleivius ir kitus jauniausius konkurso dalyvius – kovo 8-ąją, penktadienį) kartu su visa Lietuva dalyvauti kasmečiame „Versmės” leidyklos Lietuvos vardo pirmojo rašytinio paminėjimo renginyje – konkurse „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ”. Taip, dalyvaudami konkurse, ir pašlovinkime Kovo 9-ąją – pirmojo Lietuvos paminėjimo dieną – LIETUVOS DIENĄ.

Šią dieną – kovo 9-ąją – su meile užrašykime ir paskleiskime po pasaulį žodį LIETUVA – kuo prasmingiau, įspūdingiau, gražiau, naujoviškiau...

Savo užrašyto žodžio LIETUVA nuotraukas ar pačius kūrinius kartu su palinkėjimais ir atsiliepimais maloniai prašome atsiųsti mums adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba paprastu paštu – „Versmės” leidyklai, Geležinkelio g. 6, 02100 Vilnius.

Gražiausių ir prasmingiausių užrašų autoriai, kaip ir kasmet, bus apdovanoti „Versmės” leidyklos bei konkurso partnerių įsteigtais prizais, o visi gauti darbai kartu su šimtais ankstesnių metų konkurso darbų bus skelbiami leidyklos interneto svetainėje www.versmė.lt/LIETUVOSDIENA, taip pat spaudoje.

Jūsų laiškų ir nuotraukų su įprasmintu užrašu LIETUVA nekantriai lauksime iki kovo 15 dienos.

                                                                                                                    Jūsų „Versmės” leidykla

 
Forumas

Jau veikia forumas. Kviečiame aktyviai dalyvauti !

 

 

lgeles

    Vasario 16-oji gaivina tautos atmintį, primena skaudžiausius ir svarbiausius valstybės istorijos epizodus: gyvenimą laisvoje valstybėje, okupacijas, pasipriešinimus, trėmimus, partizanų ryžtą 1949 m. vasario 16-ają gaivinti merdinčią valstybę ir 1990 m. kovo 11 –ąją - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą. Ši data dabartį jungia su praeitimi, kad žmonės saugotų ir puoselėtų laisvės viltį.

     Ji visiems: ir gyvenantiems Lietuvoje, ir atsidūrusiems toli nuo gimtųjų namų, nuolat primena – lietuviais esame mes gimę!!!

      Su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena, mieli Kolegos!

                                                                             Gražios Jums šventės!

      Nuoširdžiai  LIMA tarybos vardu Violeta Kriščiūnienė                       

lgeles

 
Vilniaus miesto istorijos olimpiada
Parašė Laima Plentienė ir Jurgita Širvaitienė   

Dideli žmonės anksčiau už kitus pamato tekančią saulę.

Indėnų patarlė      

2013 m. vasario 12 dieną mūsų gimnazijoje vyko Vilniaus miesto 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada, skirta lietuvių laisvės kovoms atminti „Lietuvių tautos kova dėl valstybingumo atkūrimo 1940-1990 m.“ Džiugu , kad Vasario 16-osios išvakarėse mūsų gimnazijai buvo patikėta suorganizuoti istorijos olimpiadą tokia svarbia kiekvienam Lietuvos piliečiui tema.

1 nuotrauka1

 

 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 49 iš 52

logo 2020 mazas failas

KONKURSAS

KONKURSO PARTNERIAI
LR Seimas
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
LII
LIMA siuntimui
VU IF
Delfi RGB-new-page-001
LNB logo
Valdovu rumai
juodas logo GoHisto

Prisijungę

Mes turime 24 svečius online