Home Renginiai
Renginiai


konferKonferencija „Klaipėdos kraštas ir jo raida 1923 – 1939 m.“
arba aiškiai ir teisingai apie Klaipėdos kraštą

 

Spalio 30 d. Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakultete vyko praktinė – dalykinė konferencija „Klaipėdos kraštas ir jo raida”, skirta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 90 –mečiui paminėti. Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 100 mokytojų iš daugelio Lietuvos regionų, kurių didžioji dalis studijas yra baigę Lietuvos edukologijos universitete. Renginį organizavo Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos Vilniaus skyrius ir Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakultetas, organizatoriams talkino Istorijos fakulteto Studentų mokslinės draugijos nariai. 

Skaityti daugiau...
 
Tolerancijos diena
Parašė Žaneta Vaškevičienė   

Untitled

Artėja lapkričio 16-oji - Tolerancijos diena. Kaip ir kasmet tikimės istorijos mokytojų ir jų mokinių aktyvumo ir kūrybiškumo. Šių metų pilietinės iniciatyvos pavadinimas ,,Tolerancijos gėlė".
Kviečiame prisijungti prie pilietinės iniciatyvos ir kartu paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną.

Plačiau...
 
Konferencija
Parašė Mindaugas Nefas   

sukileliaiPraktinė – dalykinė konferencija mokytojams

„Klaipėdos kraštas ir jo raida 1923 – 1939 m.“

 

 

"Nebijokim ne tik šautuvo, bet ir žodžio. Žodis neužmuš, jeigu rankos bus švarios. Idėja nugalės, jeigu ją ginsim nuo tų draugų, kurie nori ją išnaudoti. Vėliavos vardas liks garbingas, jeigu ją nešim švariom rankom. <...> Mūsų galioje yra parodyti, kad patrioto vėliava yra garbinga". Vladas Putvinskis

 

Spalio 30 d. Lietuvos edukologijos universiteto II rūmuose (Ševčenkos g. 31, Vilnius) vyks praktinė - dalykinė konferencija „Klaipėdos kraštas ir jo raida 1923 - 1939 m.“. Renginys skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 90- mečiui paminėti. Konferenciją organizuoja Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos Vilniaus skyrius kartu su Lietuvos Edukologijos universiteto Istorijos fakultetu.

Konferencijoje pranešimus skaitys istorikai kurių mokslinių interesų kryptis yra susijusi su Klaipėdos kraštu, taip pat istorijos mokytojai. Konferencijoje dėmesys bus skiriamas ne tik dalykinėms žinioms bet metodinių kompetencijų ugdymui. Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos istorijos mokytoja ekspertė ves pamoką „Klaipėdos krašto prijungimas ir raida 1923-1939 m.”. Renginio dalyviai turės galimybė dalyvauti diskusijose kartu su mokslininkais ir mokytojais, susipažinti su studijomis LEU Istorijos fakultete.

 

Registracija ir informacija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Konferencijos programa

 
Europos diena gimnazijoje
Parašė Rima Šimėnienė, Juodupės gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė   

   Gegužės 8 dieną gimnazijoje  buvo minima Europos diena. Renginį pradėjo istorijos mokytoja Rima Šimėnienė, į aktų salę susirinkusiems mokiniams primindama, kad mūsų žemyne, Europoje, daugiau kaip 40 valstybių, iš kurių 27 jau priklauso Europos Sąjungai. Visos  27 ES šalys turi savo gimtadienį - gegužės 9-ąją, mat idėją šią dieną švęsti kaip Europos dieną, 1950 metais iškėlė Prancūzijos užsienio reikalų ministras Reoberas Šumanas. Lietuvoje Europos diena pradėta švęsti  nuo 2002 metų.

Skaityti daugiau...
 
LIMA suvažiavimas
Parašė Violeta Kriščiūnienė, Robertas Ramanauskas   

 

                                               Spalio 29 d., pirmąją mokinių rudens atostogų dieną, į Vilniaus rotušę susirinko 125 mokytojai iš visos Lietuvos - Alytaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Vilniaus, Vilniaus raj., Molėtų raj. ir kt.

Pirmiausia suvažiavimo dalyvius pasveikino ir gero darbo palinkėjo Vilniaus rotušės valdytojas Jonas Jonynas.

ŠMM pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyriausias specialistas Rimantas Jokimaitis, sveikindamas suvažiavimo dalyvius, pabrėžė, kad mokytojas dirbdamas susiduria su daugybe iššūkių – tebesitęsiančios reformos, besikeičiančios mokymo programos, vadovėlių gausa... Taip pat jis pabrėžė, kad mokytojui tenka labai atsakingai pasirinkti mokymo priemones, nes ne visos jos yra vienodai vertingos (viešuoju pirkimu perkamos paslaugos, kad ir pigiausios, bet ne visada geriausios). Pranešėjas paragino mokytojus daugiau bendradarbiauti, dalintis gerąja patirtimi, tobulinti užsienio kalbų žinias.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 9