Home Renginiai
Renginiai
2020 LIMA delegatų suvažiavimas
Parašė Administratorius   

dovana 2020n2020

2020 m. spalio 9 dieną įvyko Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos delegatų suvažiavimas. Spalvotas ruduo į Pakruojo „Atžalyno“ gimnaziją surinko Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos (LIMA) skyrių delegatus.

Suvažiavimo metu išklausyta LIMA tarybos pirmininkės Žanetos Vaškevičienės ataskaita, kurioje buvo aptarti metų darbai, pasiekimai ir problemos. Suvažiavimo dalyviai išsakė savo nuomonę apie asociacijos darbą ir jo pagerinimo galimybes. Taip pat suvažiavimo metu buvo išklausyta revizijos komisijos ataskaita.

Tradiciškai didelio susidomėjimo sulaukė asociacijos skyriuose vykdomos veiklos analizė. LIMA skyrių pirmininkai, pasakodami apie vykdomą veiklą, sukėlė klausiusių susižavėjimą ir apgailestavimą, kad šiuo neramiu ir nuolat planus koreguojančiu laikotarpiu sunku susitikti siekiant pasidalinti gerąja patirtimi.

LR Seimo narys, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto narys Arūnas Gumuliauskas kalbėdamas su suvažiavimo delegatais, pabrėžė istorijos mokymo svarbą.

LIMA suvažiavimas visada gera proga pasidalinti mintimis ir patirtimi bei aptarti aktualias problemas. Ypač svarbi ir daug diskusijų sukėlė bendrųjų ugdymo programų ugdymo programų problematika, vėl pabrėžtas dalykų programų suderinamumo klausimas.

Suvažiavimo metu buvo išrinkta taryba 2017-2019 metų kadencijai:

Robertas Ramanauskas – LIMA tarybos pirmininkas

Paulius Bakanas – LIMA tarybos pirmininko pavaduotojas

Žaneta Vaškevičienė – LIMA tarybos pirmininko pavaduotoja

Asta Lukšienė – LIMA tarybos narė, sekretorė

Audronė Janavičienė – LIMA tarybos narė, iždininkė

Nariai:

Vaidas Pamparas

Jūratė Jarmalauskienė

Odeta Jonykienė

Simona Stankutė

Egidijus Sereičikas

Saulius Mikuckis

Pasibaigus suvažiavimo darbui, delegatai pasinaudojo proga susipažinti su Pakruojo istoriniais objektais

 

 
Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos suvažiavimas
Parašė Administratorius   

Informacija acociacijos narių dėmesiui

Vadovaujantis Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos (toliau LIMA)  įstatais

2020 metų spalio 9 dieną 10 valandą

organizuojamas asociacijos delegatų suvažiavimas. 

 Planuojama vieta Pakruojo „Atžalyno“ gimnazija  (P. Mašioto g. 1, Pakruojis).

 Suvažiavimo programa tikslinama. 

Suvažiavime gali dalyvauti tik išrinkti LIMA skyriuose delegatai (LIMA įstatų 18 p.).  

LIMA skyrių pirmininkai bus informuojami elektroniniu paštu.

 

LIMA Tarybos pirmininkė 

Žaneta Vaškevičienė

 

 
KVIETIMAS Į JAUNIMO EISENĄ „LIETUVOS VALSTYBĖS KELIU“
Parašė Administratorius   

Lietuvos valstybes keliu-1

vilnius.lt nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su Lituanistų sambūriu ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacija kviečia Vilniaus ir Lietuvos mokyklų bendruomenes paminėti Vasario 16-ąją ir mūsų Valstybės atkūrimo šimtmetį šventine jaunimo eisena. 

 

 

Dėkojame visiems, dalyvavusiems šioje tradicinėje eisenoje ankstesniais metais. Nuoširdžiai kviečiame visus į šių metų šventinę eiseną „Lietuvos valstybės keliu“.

Susirinkime Vasario 16-ąją, 10 val. į Vilniaus Katedros aikštę su trispalvėmis ir savo mokyklų vėliavomis, su būgnais ir kitais mušamaisiais – kad eiti būtų smagu.

Iš senosios Lietuvos valstybės centro – iš Šventaragio slėnio, nuo Valdovų rūmų ir Katedros, kurioje ilsisi Vytautas Didysis ir Lietuvos globėjas Šv. Kazimieras – eisime kartu pro Signatarų namus, Didžiojo Vilniaus seimo rūmus, Aušros Vartus į Rasų kapines, prie daktaro Jono Basanavičiaus kapo, prie už Tėvynės laisvę žuvusių savanorių kapų. Eisime keliu, jungiančiu mus su Lietuvos valstybe ir jos kūrėjais.

Skaityti daugiau...
 
PASKAITA „KAIP GYVENSIME KITĄ ŠIMTMETĮ: (NE)IŠSIPILDĘ 1918-1940 M. LIETUVOS ATEITIES PLANAI IR VIZIJOS“
Parašė Administratorius   

atkurtai-Lietuvai-100

Maloniai kviečiame švietimo bendruomenę – mokytojus, mokyklų, kultūros, švietimo bendruomenių asociacijų ir organizacijų narius kartu pradėti Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečio metus ir dalyvauti atviroje akademinėje metų paskaitoje.

2018 m. sausio 3 d., 11 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėjė (A. Volano g. 2, Vilnius) vyks Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojo, XX a. I-os pusės Lietuvos sociokultūrinės istorijos tyrinėtojo dr. Norberto Černiausko paskaita „Kaip gyvensime kitą šimtmetį: (ne)išsipildę 1918-1940 m. Lietuvos ateities planai ir vizijos“.

Apie dalyvavimą prašome pranešti registruojantis adresu smm.lt/registracija iki š. m. gruodžio 31 d.

ŠMM inf.

 
KONFERENCIJA „LIETUVOS DIPLOMATIJA IR DIPLOMATAI NUO SENIAUSIŲ LAIKŲ IKI ŠIŲ DIENŲ (III)“
Parašė Administratorius   

2017 m. gruodžio 1 d. Lietuvos edukologijos universiteto Humanitarinio ugdymo fakultete (T. Švečenkos g. 31, A5 aud.) organizuojama nacionalinė mokslinė konferencija „Lietuvos diplomatija ir diplomatai nuo seniausių laikų iki šių dienų (III)“.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 11