Home

Brasta e-kvietimas

 
Tolerancijos diena
Parašė Žaneta Vaškevičienė   

Untitled

Artėja lapkričio 16-oji - Tolerancijos diena. Kaip ir kasmet tikimės istorijos mokytojų ir jų mokinių aktyvumo ir kūrybiškumo. Šių metų pilietinės iniciatyvos pavadinimas ,,Tolerancijos gėlė".
Kviečiame prisijungti prie pilietinės iniciatyvos ir kartu paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną.

Plačiau...
 
Konferencija
Parašė Mindaugas Nefas   

sukileliaiPraktinė – dalykinė konferencija mokytojams

„Klaipėdos kraštas ir jo raida 1923 – 1939 m.“

 

 

"Nebijokim ne tik šautuvo, bet ir žodžio. Žodis neužmuš, jeigu rankos bus švarios. Idėja nugalės, jeigu ją ginsim nuo tų draugų, kurie nori ją išnaudoti. Vėliavos vardas liks garbingas, jeigu ją nešim švariom rankom. <...> Mūsų galioje yra parodyti, kad patrioto vėliava yra garbinga". Vladas Putvinskis

 

Spalio 30 d. Lietuvos edukologijos universiteto II rūmuose (Ševčenkos g. 31, Vilnius) vyks praktinė - dalykinė konferencija „Klaipėdos kraštas ir jo raida 1923 - 1939 m.“. Renginys skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 90- mečiui paminėti. Konferenciją organizuoja Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos Vilniaus skyrius kartu su Lietuvos Edukologijos universiteto Istorijos fakultetu.

Konferencijoje pranešimus skaitys istorikai kurių mokslinių interesų kryptis yra susijusi su Klaipėdos kraštu, taip pat istorijos mokytojai. Konferencijoje dėmesys bus skiriamas ne tik dalykinėms žinioms bet metodinių kompetencijų ugdymui. Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos istorijos mokytoja ekspertė ves pamoką „Klaipėdos krašto prijungimas ir raida 1923-1939 m.”. Renginio dalyviai turės galimybė dalyvauti diskusijose kartu su mokslininkais ir mokytojais, susipažinti su studijomis LEU Istorijos fakultete.

 

Registracija ir informacija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Konferencijos programa

 
Mokytojo diena

images 1

„…Pamoka, tai mokytojo ir mokinio bendrystė. Tikroji mokytojystė yra nesibaigiantis šviesos davimas mokiniui. Tikroji mokinystė yra nenuilstantis veržimasis į mokytoją, į šviesą. Pamoka – gyvenimo pamatas ir pats gyvenimas…“              

(Š. Amonašvili)

           Mieli Kolegos,

tegauna Jūsų mokiniai svarbiausias pažinimo, ieškojimų ir atradimų džiaugsmo, išminties,  pareigos, atsakomybės, pagarbos, tolerancijos pamokas!

Telydi Jus sėkmė! Su Mokytojo diena!

                                                       LIMA tarybos vardu Violeta Kriščiūnienė

 
2013 m. valstybinių brandos egzaminų rezultatai
Parašė R.Jokimaitis, ŠMM Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas   

2013 m. valstybinių brandos egzaminų rezultatai

(parengta pasinaudojant ir remiantis www.egzaminai.lt, NEC ir UPC darbuotojų metodinėse dienose skelbta informacija)

Prašymus laikyti brandos egzaminus 2013 m. pateikė 39 980 kandidatų (2011- 49609; 2012-44852). Vienas kandidatas vidutiniškai pasirinko laikyti apie 3,25 egzamino (pernai – 3,17). Be privalomojo lietuvių kalbos ir literatūros egzamino, šiais metais populiariausi buvo šie: valstybinis užsienio kalbos (anglų) (16 428 kandidatai), valstybinis istorijos (15 196 kandidatai) ir valstybinis matematikos (15 139 kandidatai) egzaminas. 

Plačiau...

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 46 iš 53

logo 2020 mazas failas

KONKURSAS

KONKURSO PARTNERIAI
LR Seimas
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
LII
LIMA siuntimui
VU IF
Delfi RGB-new-page-001
LNB logo
Valdovu rumai
juodas logo GoHisto

Prisijungę

Mes turime 3 svečius online