Sveikinimas
 
   

     LIMA taryba ir visa Lietuvos istorijos mokytojų bendruomenė nuoširdžiai sveikina kolegą ir bičiulį Andrių Porutį tapus 2012- ųjų Metų mokytoju.

Andriau, šviesk, kurk, nepailsk... Mums gera drauge su tavim.

 LIMA Taryba

 
 
 
juostele
 
Parašė Bernardinai.lt   

Kard. Audrys Juozas Bačkis apie popiežiaus išrinkimą – tiesiai iš Vatikano

2013-03-14
 
Bažnyčiai besidžiaugiant naujojo popiežiaus Pranciškaus išrinkimu, Romoje tebesantis konklavoje dalyvavęs kardinolas Audrys Juozas Bačkis sutiko pasidalinti įspūdžiais apie naująjį Bažnyčios vadovą ir lūkesčiais iš jo tarnystės.
Plačiau...
 

juostelekovo11

                                     MarcinkeviciusVideo įrašas

 

 LIMA tarybos pirmininkė

Violeta Kriščiūnienė

juostele

 

Vytautas Sinkevičius,

Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto

Konstitucinės teisės katedros profesorius

 

Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos 1949 m vasario 16 d. Deklaracija

Lietuvos teisės sistemoje

 

Skaitant Deklaraciją apima pagarbus jaudulys. Ir pasididžiavimas. Pasididžiavimas tuo, kad tokia Deklaracija buvo parašyta. Negali nesistebėti, kokios didelės dvasios ir pasiaukojimo buvo žmonės, kokį begalinį tikėjimą, kad okupuota Lietuvos valstybė vėl bus laisva, jie turėjo, kai partizanų bunkeryje, žibalinės lempos šviesoje, aplinkui siaučiant sovietų kariuomenės daliniams, tykant mirtiniems pavojams kūrė šį unikalų dokumentą. Dokumentą, kuriame atsispindi ir skaudi to meto Lietuvos istorinė patirtis, ir tautos pasiryžimas priešintis Sovietų Sąjungos okupacijai, ir gilios įžvalgos apie tai, kokia turėtų būti Lietuvos valstybė, kai ji vėl taps nepriklausoma.

Pilnas tekstas

 
KREIPIMASIS
Parašė Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos taryba   

     Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos taryba ragina visus mokytojus jungtis į skyrius ir aktyviai dalyvauti asociacijos veikloje. Skyrių kūrimas reikalingas (įkūrimo procedūrą galima rasti LIMA svetainėje istorijosmokytojai.lt , III skyrius), kad būtų galima oficialiai dalyvauti LIMA veikloje. Šiuo metu jau prasmingai  veikia Vilniaus ir Kauno skyriai, telkiasi Alytaus ir kitų miestų bei miestelių istorijos mokytojai.

     Nuolatinė kaita švietime ir istorijos mokslo sparti raida reikalauja daug papildomos veiklos ir brandesnio istorijos supratimo. Todėl būtina susitelkti ir dalintis patirtimi su kolegomis. Tai padėtų užtikrinti kokybišką ir laikmečio dvasią atitinkantį istorijos mokymą.
Narystė asociacijoje kiekvienam istorijos mokytojui suteiks galimybę net tik dalyvauti LIMA organizuojamuose renginiuose ir seminaruose, bet ir gauti metodinę bei dalykinę paramą. Be to, skyriuose galėsite aptarti savo miesto ar rajono problematiką ir atrasti naujų veiklos galimybių. Tik bendromis pastangomis galime pasiekti mums visiems rūpimų tikslų ir užtikrinti istorijos mokytojams keliamų reikalavimų įgyvendinimą. Taip pat kviestume naudotis LIMA internetinės svetainės teikiamomis galimybėmis. 
 
 
 
<< Pradžia < Ankstesnis 31 32 33 34 35 36 37 38 39 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 35 iš 39

2017 logo
 
KONKURSO PARTNERIAI
LR Seimas
SMM
LII
LIMA siuntimui
LEU
VU IF 
LPA logo 1
Delfi RGB-new-page-001
 LNB logo
 Valdovu rumai
 vusa.RGB
LEU-SA-logo1
juodas logo GoHisto

Prisijungę

Mes turime 11 svečius online